Dora Çilek Bahçesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Çilek Bahçesi Oyunu Oyna

Dora Çilek Bahçesi ; Dora bütün çilekleri toplamak istiyor. Dora çilek bahçesinde ve yeni mahsul çileklerin hepsini toplaması gerekiyor. Dora ile hayvanların saldırısına uğramadan bütün çilekleri toplayın. Dorayı Yön tuşları ile kontrol ederek Space tuşu ile kilitli kapıları açın. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Çilek Bahçesi Oyunu 7550 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 43 Dora oyunları

Dora Çilek Bahçesi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Doranın Çiftliği Doranın Çiftliği Dora güzel bir çiftlik sahibi oldu ve bu çiftlikte ki hayvanlara bakmak istiyor. Dora hayvanları çok seven bir hayvan sever. Dora ile çiftlikte bulunan bütün hayvanlar ile ilgilenin. Doranın en sevimli hayvanlarını güzelce besleyin. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Resimleri Eşleştirme Dora Resimleri Eşleştirme Dora ve arkadaşlarının resimleri var. Dora ve arkadaşlarının resimlerini eşleştirmeniz gerekiyor. Ne kadar kısa sürede eşleştirmeyi yaparsanız o kadar başarılı olursunuz. Dora ve arkadaşlarının resimlerini kısa süre içerisinde birleştirin. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Meyve Arabası Dora Meyve Arabası Dora manavlara sebze ve meyve taşıyan bir arabaya bindi. Dora ile tarladan aldığınız sebze ve meyveleri manavlara taşıyın. Taşımayı yaparken yolda ki engellere dikkat edin yoksa meyve ve sebzeler dökülür. Yön tuşları ile arabayı kontrol edebilirsiniz. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Labirent Dora Labirent Dora arkadaşlarının yanına gitmek istiyor. Dora arkadaşlarını bulmak için labirentte geziyor ve çıkış noktasına ulaşmak istiyor. Dorayı labirentten geçirin ve arkadaşlarına ulaştırın. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Kayak Yapıyor Dora Kayak Yapıyor Dora karda kayak yapmayı çok seviyor. Dora ile kayak yapın ve bütün bonus puanları toplayın. Dora kayak yapacak ve eğlenceli bir gün geçirecek. Dorayı Yön tuşları ile kontrol edin ve kayak yapın. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Giydirme Dora Giydirme Dora güzel bir günde ormanda ve kırlarda gezintiye çıkmak istiyor. Dora gezintiye çıkmadan önce üzerini giymesi gerekiyor. Doranın en güzel kıyafetlerini seçin ve giydirin. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Çilek Bahçesi Dora Çilek Bahçesi Dora bütün çilekleri toplamak istiyor. Dora çilek bahçesinde ve yeni mahsul çileklerin hepsini toplaması gerekiyor. Dora ile hayvanların saldırısına uğramadan bütün çilekleri toplayın. Dorayı Yön tuşları ile kontrol ederek Space tuşu ile kilitli kapıları açın. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Cadı Süpürgesi Dora Cadı Süpürgesi Dora cadı oldu ve cadı süpürgesi ile bütün bonus puanları toplamak istiyor. Dora bu puanları toplarken karşısına çıkan kötü düşmanlardan kaçması gerekiyor. Dora ile cadı süpürgesini sürün ve puanları toplayın. Doranın cadı süpürgesini Yön tuşları ile kontrol ederek Space tuşu ile engellerden zıplayın. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Bisiklet Gezintisi Dora Bisiklet Gezintisi Dora bisiklete bindi ve bisiklet ile engelli yollarda gezintiye çıkıyor. Dora bisiklet sürmeyi çok seviyor. Dora ile engelli yollarda ilerleyin ve güzel bir gezinti geçirin. Yön tuşları yardımı ile Dorayı kontrol edin. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.

Dora Dora Dora elbiselerini giyerek çok güzel olmak istiyor. Dora çok yoruldu ve elbiselerini sizin giydirmenizi istiyor. Doranın elbiseleri arasından seçimler yapın ve en güzel giysileri Doraya giydirin. Mouse ile giysileri giydirebilirsiniz. Dora Oyunları sitesi size kahramanımızın Dora Oyunları ve Dora Oyunu içeriğini sunuyor.